تعميرات لوازم خانگي بوش، زیمنس و آاگ | آدرین فیدار پارسیان - معرفی دپارتمان

معرفی دپارتمان
شرکتی آدرین فیدار پارسیان دارای یک معاونت اجرایی است که این معاونت شامل: چهار دپارتمان چرخشی، برودتی، گرمایی و تصفیه آب می باشد.
1-    دپارتمان چرخشی:
این دپارتمان مسئولیت کلیه دستگاههای چرخنده مانند: لباسشویی، ظرفشویی، خشک کن، جاروبرقی و ... را دارا می باشد.

2-    دپارتمان برودتی:
این دپارتمان مسئولیت نصب، تعمیرات و سرویس ادواری کلیه تجهیزات برودتی من جمله: ساید بای ساید، یخچال ، فریزر،یخچال فریزر و کولرهای گازی اسپیلت را دارا می باشد.

3-    دپارتمان حرارتی:
این دپارتمان مسئولیت نصب، راه اندازی و تعمیرات کلیه تجهیزات حرارتی را مانند اجاق گاز، مکروفر، فربرقی و پکیج  را بعهده دارد.

4-    دپارتمان تصفیه آب و تجهیزات جانبی:
این دپارتمان مسئولیت نصب، راه اندازی و سرویس ادواری تجهیزات مربوط به تصفیه آب، پاکت و فیلتر جارو برقی، استابلایزر، شوینده های ظرفشویی و لباسشویی را بر عهده دارد.محصولات پرفروش

آدرین فیدار پارسیان مجهزترين مركز سرويس و تعمير گاه لوازم خانگي بوش، زیمنس، آاِگ جهت رفاه حال مشتریان خود محصولات اورجینال زیر را به فروش می رساند

برندها و نمایندگی‌ها

شرکت آدرین فیدار پارسیان تعمیرگاه مجاز بوش و برندهای روز دنیا و مرکز سرویس و تعمیرات انواع لوازم خانگی می باشد. این شرکت با برخورداری از بخش هایی همچون واحد الکترونیک پیشرفته، کارگاه های فنی با تجهیزات مدرن و سیستم پیشرفته ثبت اطلاعات مشترکین، با بکارگیری متخصصین مجرب اولین شرکتی است که در زمینه تعمیرات لوازم خانگی، موفق به دریافت گواهینامه سیستم مدیریت کیفیت ایزو9001 از شرکت RW-TUV آلمان شده است. شرکت آدرین فیدارپارسیان علاوه بر ارائه خدمات تعمیرات لوازم خانگی بوش، تعميرگاه مجاز محصولات زیمنس، آاگ، جنرال الکتریک، وستینگهاوس،کنوود، آدمیرال و دوو و... نیز می باشد.

طرح و رنگ قالب

انتخاب کنید