تعميرات لوازم خانگي بوش، زیمنس و آاگ | آدرین فیدار پارسیان - تعمیرات ساید بای ساید

تعمیرات ساید بای ساید


یکی از لوازم خانگی که در آشپزخانه ها وجود دارد ساید بای ساید است که ممکن است به هر دلیل دچار مشکل فنی شده و کار خود را بدرستی انجام ندهد. بطور مثال خنک کنندگی لازم را در قسمت یخچال نداشته باشد یا در قسمت فریزر دمای زیر صفر را تامین نکند و یا ممکن است هر یک قسمت ها مانند کمپرسور ، فیلتر ، اواپراتور ، لول های مویی ، ترموستات ، رله ها ، محافظ جریان و قسمت های برقی دچار نقص فنی شوند.
تشخیص و عیب یابی قسمت های مختلف ساید بای ساید باید توسط تکنسین های ماهر انجام شود تا ابتدا عیب مورد نظر تشخیص داده شود و سپس نسبت به رفع نقص مورد نظر اقدام لازم انجام شود.

http://www.bizna.ir/upload/amlak/1556611275.jpg

برای تعمیرات ساید بای ساید می توانید از خدمات مشاوره آدرین فیدار پارسیان استفاده نمایید. ما در طول شبانه روز پاسخگوی شما هستیم.


محصولات پرفروش

آدرین فیدار پارسیان مجهزترين مركز سرويس و تعمير گاه لوازم خانگي بوش، زیمنس، آاِگ جهت رفاه حال مشتریان خود محصولات اورجینال زیر را به فروش می رساند

برندها و نمایندگی‌ها

شرکت آدرین فیدار پارسیان تعمیرگاه مجاز بوش و برندهای روز دنیا و مرکز سرویس و تعمیرات انواع لوازم خانگی می باشد. این شرکت با برخورداری از بخش هایی همچون واحد الکترونیک پیشرفته، کارگاه های فنی با تجهیزات مدرن و سیستم پیشرفته ثبت اطلاعات مشترکین، با بکارگیری متخصصین مجرب اولین شرکتی است که در زمینه تعمیرات لوازم خانگی، موفق به دریافت گواهینامه سیستم مدیریت کیفیت ایزو9001 از شرکت RW-TUV آلمان شده است. شرکت آدرین فیدارپارسیان علاوه بر ارائه خدمات تعمیرات لوازم خانگی بوش، تعميرگاه مجاز محصولات زیمنس، آاگ، جنرال الکتریک، وستینگهاوس،کنوود، آدمیرال و دوو و... نیز می باشد.

طرح و رنگ قالب

انتخاب کنید