تعميرات لوازم خانگي بوش، زیمنس و آاگ | آدرین فیدار پارسیان - تعمیرات ماشین ظرفشویی

تعمیرات ماشین ظرفشوییاز آنجایی که ماشین ظرفشویی با آب داغ و مواد پاک کننده شیمیایی در ارتباط است و در سیستم ظرفشویی قسمت های مختلفی مانند چرخ های مکانیکی ، تیغه های پروانه و قسمت های الکتریکی و برقی مانند خشک کن ، پمپ و انواع لوله گردنده ، پمپ آب و... وجود دارد احتمال خرابی در قسمت های مختلف برقی و مکانیکی ظرفشویی وجود دارد که اولا لازم است در طی مدت استفاده از ماشین ظرفشویی سرویس شود و اگر خرابی یا مشکلات ظرفشویی پیش آمد می بایست با سرویسکاران مجرب تماس گرفت.
گروه آدرین سرویس با تیم تخصصی تعمیرکاران ماشین ظرفشویی آماده خدمات رسانی به همشهریان عزیز در تمام طول شبانه روز می باشد.

درباره ماشین ظرفشویی
انواع ماشین ظرفشویی
عملکرد ماشین ظرفشویی
قسمت های مهم ماشین ظرفشویی
طریقه نصب ماشین ظرفشویی
تعمیرات ماشین ظرفشویی

محصولات پرفروش

آدرین فیدار پارسیان مجهزترين مركز سرويس و تعمير گاه لوازم خانگي بوش، زیمنس، آاِگ جهت رفاه حال مشتریان خود محصولات اورجینال زیر را به فروش می رساند

برندها و نمایندگی‌ها

شرکت آدرین فیدار پارسیان تعمیرگاه مجاز بوش و برندهای روز دنیا و مرکز سرویس و تعمیرات انواع لوازم خانگی می باشد. این شرکت با برخورداری از بخش هایی همچون واحد الکترونیک پیشرفته، کارگاه های فنی با تجهیزات مدرن و سیستم پیشرفته ثبت اطلاعات مشترکین، با بکارگیری متخصصین مجرب اولین شرکتی است که در زمینه تعمیرات لوازم خانگی، موفق به دریافت گواهینامه سیستم مدیریت کیفیت ایزو9001 از شرکت RW-TUV آلمان شده است. شرکت آدرین فیدارپارسیان علاوه بر ارائه خدمات تعمیرات لوازم خانگی بوش، تعميرگاه مجاز محصولات زیمنس، آاگ، جنرال الکتریک، وستینگهاوس،کنوود، آدمیرال و دوو و... نیز می باشد.

طرح و رنگ قالب

انتخاب کنید