تعميرات لوازم خانگي بوش، زیمنس و آاگ | آدرین فیدار پارسیان - درباره ماشین لباسشویی بیشتر بدانیم

درباره ماشین لباسشویی بیشتر بدانیم


میدانید که جهت شستن لباس از ماشین لبایشویی استفاده می شود و نیروی لازم جهت شستشو و تمیزکردن البسه از نوع الکترومکانیکی است که از طریق موتور لباسشویی تامین می شود که البته لباسشویی های خانگی دارای انواع مدلهای مختلف می باشند که هر مدل دارای کارایی و نصب و نگهداری و حتی تعمیر خاصی می باشند . که در این سایت آدرین سرویس به آنها خواهیم پرداخت.

درباره ماشین لباسشویی بیشتر بدانیم
آشنایی با انواع لباسشویی
ماشین لباسشویی نیمه اتوماتیک
عملکرد ماشین لباسشویی نیمه اتوماتیک سطلی
نکات ایمنی ماشین لباسشویی نیمه اتوماتیک سطلی
ماشین لباسشویی نیمه اتوماتیک دو مخزنه(دو قلو)
عملکرد ماشین لباسشویی دوقلو 
 
می باشد و با توجه به اعتماد شما مشتریان گرامی سالیان متمادی است که به عنوان برترین تعميرگاه لوازم خانگي بوش معرفی می شود.


آدرس دفتر مرکزی آدرین فیدار (تعمیرات لوازم خانگی بوش)
 تهران سعادت آباد – علامه جنوبی – مجتمع تجاري اداري طوس – طبقه ٤ – واحد ٨٩
 02188684644

محصولات پرفروش

آدرین فیدار پارسیان مجهزترين مركز سرويس و تعمير گاه لوازم خانگي بوش، زیمنس، آاِگ جهت رفاه حال مشتریان خود محصولات اورجینال زیر را به فروش می رساند

برندها و نمایندگی‌ها

شرکت آدرین فیدار پارسیان تعمیرگاه مجاز بوش و برندهای روز دنیا و مرکز سرویس و تعمیرات انواع لوازم خانگی می باشد. این شرکت با برخورداری از بخش هایی همچون واحد الکترونیک پیشرفته، کارگاه های فنی با تجهیزات مدرن و سیستم پیشرفته ثبت اطلاعات مشترکین، با بکارگیری متخصصین مجرب اولین شرکتی است که در زمینه تعمیرات لوازم خانگی، موفق به دریافت گواهینامه سیستم مدیریت کیفیت ایزو9001 از شرکت RW-TUV آلمان شده است. شرکت آدرین فیدارپارسیان علاوه بر ارائه خدمات تعمیرات لوازم خانگی بوش، تعميرگاه مجاز محصولات زیمنس، آاگ، جنرال الکتریک، وستینگهاوس،کنوود، آدمیرال و دوو و... نیز می باشد.

طرح و رنگ قالب

انتخاب کنید